Gezinimi atla

Primo™ için GoProbe

Primo için GoProbe nedir?

Renishaw'un Primo için GoProbe yazılımı, Primo sistem ile kullanılmak üzere tasarlanmış, basitleştirilmiş bir "hepsi-bir-arada" yazılım paketidir.

Primo için GoProbe parça sıfırlama, takım ölçme ve kalibrasyon programlarını destekler. Tüm programlar, yazılımın öğrenilmesini ve günlük bazda kullanılmasını kolaylaştıran, tek satırlık bir kod kullanırlar.

GoProbe eğitim kiti nedir?

GoProbe eğitim kiti, GoProbe parça sıfırlama, takım ölçme ve kalibrasyon programlarının tamamını kolayca öğrenmeniz ve kullanmanız için gerekli olan her şeyi içinde bulundurur.

Kit aşağıda verilenleri içerir:

GoProbe cep kılavuzu: size beş adımda prob ile ölçüm konusunda rehberlik edecek olan cep boyu bir kitapçık. İlk eğitim ve günlük kullanım amaçları için idealdir.

GoProbe hızlı referans aracı: tek satırlık komutlar için basit bir başvuru aracı, GoProbe programlarını nasıl kullanacağınız konusunda daha fazla bilgiye sahip olduğunuz zaman için idealdir.

GoProbe uygulaması: akıllı telefononuz için bir interaktif cep kılavuz uygulaması. Tek satırlık bir komut oluşturmak için sadece parçanızın özelliklerini ve değişkenlerinizi seçin.

E‑eğitim kursu: GoProbe programlarını kullanma konusunda özgüven oluşturmak için alıştırmaları içeren, kendi kendinize çalışabileceğiniz PC-tabanlı bir eğitim kursu.

GoProbe eğitim parçası: otomatik ölçümde yaygın olan pek çok öğeyi içeren bir parça. E-eğitim kursu alıştırmalarında kullanılır.

GoProbe programlama kılavuzu: GoProbe programlarının daha gelişmiş özelliklerinin ayrıntılarını içeren bir kılavuz.