Gezinimi atla

Otomatik koruma kapaklı APC takım ölçme probları

Torna tezgahları ve çok amaçlı tezgahla işleme uygulamalarının bulunduğu zorlu ortamlarda takımları ölçmek amacıyla sağlam biçimde tasarlandı.

Akıllı proses kontrolüne duyulan ihtiyaç, kaliteyi geliştirmek ve kapasite ve verimi artırmak isteyen modern üreticiler için anahtardır.

APCA-45 ve APCS-45 takım ölçme probları, üreticilerin otomatik takım ölçümünü torna tezgahı ve çok amaçlı tezgahla işleme uygulamalarında gerçekleştirmesine imkan verir. Bu ölçümler, ilk takım ölçme işleminin, takım değiştirme programlarının, takım aşınmasının, takım kırılmasının ve termal genleşmenin izlenmesi için kullanılabilir.

Bazı şeyler korunmaya değer

Hurda miktarını azaltın, kaliteyi geliştirin ve verimliliği arttırın - bir APCA-45 veya APCS-45 tezgah ile işleme prosesinizi kontrol altında tutabilir.

Anahtar özellikler

APC Kesiti

Prob ucu koruma

Bir pnömatik kapak prob ucu kullanılmadığı zaman tamamen korunmasını sağlar. Kapak havayı kullanarak uzatılır, ya havayı (APCA-45) ya da bir yay (PCS-45) kullanarak geri çekilir. Yay geri çekim işlemi CNC kontrolünde bir M-kodunun eksik olmasını gerektirir.

Torna tezgahı takımları

Bir dizi takım ile uyumludur

Torna tezgahı, parça ölçümü, oyuk açma, diş açma ve delik açma takımlarının hızlı ölçümünü sağlar.

APC Torna Tezgahı pozisyonları

Esnek pozisyonlandırma

Sağlam ve kompakt bir paslanmaz çelik gövde, takım ölçme probları için önceden uygun olmayan tezgah alanlarına yerleştirilmeyi mümkün kılarak, kurulum esnekliği sağlar.

APC Takım Teması

Hassas ve güvenilir ölçüm

Entegre bir hava deliği, hassas ve güvenilir ölçüm için prob ucunun tozdan uzak kalmasına yardımcı olur (ayrıca takım temizliği için opsiyonel hava üfleme özelliği mevcuttur).

Takım ölçme yazılımı seçenekleri

CNC işleme merkezinde takım ölçme ve kırık takım tespiti rutinleri programlamak amacıyla, hangi makro tabanlı yazılım paketlerinin kullanılabileceği konusunda bilgi almak üzere, takım tezgahları için prob yazılımları bölümündeki en son veri formumuzu okuyun.

Daha fazlasını öğrenin

RTS kullanıcı bilgi kaynakları

Kurulum kılavuzları, kullanıcı kılavuzları ve uyumluluk bilgileri için teknik destek kütüphanemizi ziyaret edin.

Renishaw avantajı

Renishaw'da dünya çapındaki 70'in üzerinde servis ve destek ofis ağımız aracılığıyla, müşterilerimize güçlü bir destek sunmanın kazandırdığı mükemmel saygınlığın keyfini çıkarıyoruz.

Teknik destek, eğitim ve tavsiye alın veya geniş stoklu Çevrim içi mağazamızdan yedek parçalar ve aksesuarlar satın alın.