Gezinimi atla

Müşteriye özel hazırlanan metroloji fikstürleri

CMM tezgahınız, kameralı ölçüm sisteminiz veya Equator™ mastarınız için müşteriye özel hazırlanan metroloji fikstürleri.

Hiç bir iki müşteriye özel hazırlanan fikstür aynı değildir

Bu nedenle tasarım mühendislerinden oluşan özel ekibimiz ihtiyaçlarınıza özgü bir fikstürle bağlama çözümü yaratmak için sizinle birlikte çalışır.

Renishaw'un mühendisleri, bir tasarımı konseptten üretime dönüştürerek, denetim ve mastarlama sisteminiz için isteğe özel hazırlanmış fikstürle bağlama çözümleri sunabilirler. Müşteriye özel hazırlanan fikstür uygulamaları havacılıktan otomotiv sektörüne ve medikal ürünlere ve hassas üretime kadar tüm endüstrilerde kullanılmaktadır.

En iyi çözümün elde edildiğinden emin olmak için, bu özellikli işin, aşağıda sıralananlar dahil olmak üzere, tüm yönleri göz önünde bulundurulacaktır:

  • Parçanın hangi sıklıkta ölçüleceği
  • Parçanın malzeme türü, boyutu ve şekli
  • Parçanın boyutları ve toleransları
  • Parçanın sıfırlama noktaları veya bağlama açısı
  • Fikstürün ağırlığı ve boyutu

Mühendislerimizin incelemeleri için bize fotoğraflarınızı, parçalarınızı, çıktılarınızı veya CAD dosyalarınızı verebilirsiniz. Aşağıdaki müşteriye özel hazırlanan fikstür talep formunu doldurun veya özel fikstür gereksinimlerinizi daha fazla görüşmek üzere yerel satış ofisinize ile iletişime geçin.

Müşteriye özel uygulamalar galerisi