Gezinimi atla

Müşteriye özel hazırlanan fikstürler

Renishaw'un standart modüler fikstürle bağlama serisi gereksinimlerinizi karşılamıyorsa, CMM'iniz, kameralı ölçüm sisteminiz veya Equator™ ölçme tezgahınız için isteğe özel hazırlanmış fikstürler tasarlayabilir ve yaratabiliriz.

Hiç bir iki müşteriye özel hazırlanan fikstür aynı değildir

Bu nedenle tasarım mühendislerinden oluşan özel ekibimiz ihtiyaçlarınıza özgü bir fikstürle bağlama çözümü yaratmak için sizinle birlikte çalışır.

Renishaw'un mühendisleri, bir tasarımı konseptten üretime dönüştürerek, denetim ve mastarlama sisteminiz için isteğe özel hazırlanmış fikstürle bağlama çözümleri sunabilirler. Müşteriye özel hazırlanan fikstür uygulamaları havacılıktan otomotiv sektörüne ve medikal ürünlere ve hassas üretime kadar tüm endüstrilerde kullanılmaktadır.

En iyi çözümün elde edildiğinden emin olmak için, bu özellikli işin, aşağıda sıralananlar dahil olmak üzere, tüm yönleri göz önünde bulundurulacaktır:

  • Parçanın hangi sıklıkta ölçüleceği
  • Parçanın malzeme türü, boyutu ve şekli
  • Parçanın boyutları ve toleransları
  • Parçanın sıfırlama noktaları veya bağlama açısı
  • Fikstürün ağırlığı ve boyutu

Mühendislerimizin incelemeleri için bize fotoğraflarınızı, parçalarınızı, çıktılarınızı veya CAD dosyalarınızı verebilirsiniz. Aşağıdaki müşteriye özel hazırlanan fikstür talep formunu doldurun veya özel fikstür gereksinimlerinizi daha fazla görüşmek üzere yerel satış ofisinize ile iletişime geçin.


Tasarım ekibimiz ayrıca ihtiyaçlarınıza uyacak isteğe özel hazırlanmış parça transfer sistemleri tasarlamanıza yardımcı olabilir. Renishaw’un transfer sistemleri, CMM üretim ortamında veya ağır ve tezgaha yüklenmesi zor bileşenlerin ölçüldüğü durumlar için mükemmel bir çözümdür.

Müşteriye özel uygulamalar galerisi