Gezinimi atla

LTS (Takım Uzunluğu Ölçme Probu)

CNC işleme merkezlerinde basit takım uzunluk ayarı

LTS, hurdaya, tashihe ve azalmış verimliliğe ve kar seviyelerine neden olabilecek, zaman alıcı, hata yapmaya açık manüel takım uzunluğu ölçümüne olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.

Kullanıcıların takım uzunluğunu ölçmelerine, kırılma kontrolü yapmalarına ve bir CNC işleme merkezinde termal genleşmeyi kompanse etmelerine imkan veren, tek eksenli bir takım ölçme probudur.

  • LTS

Hurda miktarını azaltın, verimliliği ve karlılığı arttırın - Renishaw takım tezgahı probları tezgah ile işleme prosesinizi kontrol altında tutabilir.

Performans için tasarlanmış

LTS ile tezgah üzerinde otomatikleştirilmiş takım uzunluğu ölçümü manüel metotlardan on kez daha hızlı olup, anında ve önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlar. Küçükten büyüğe tüm CNC işleme merkezlerinde kullanım için uygundur ve "ilk seferde doğru" parçaların elde edilmesine yardımcı olarak, atık miktarını azaltır ve karlılığı arttırır.

Bir işleme prosesi sırasında boyutsal hassasiyet, takım uzunluğu ve takım kırılmasının aralarında olduğu, birtakım değişkenlere bağlıdır. LTS bu değişkenleri otomatik olarak izleyerek, kullanıcıların oluşabilecek değişiklikleri kompanse etmelerine ve tüm işleme prosesinden faydalanmalarına imkan verir.

Kurulması ve kullanımı kolay olan LTS, bir takım tezgahının verimliliğini ve karlılığını arttırmak için erişilebilir bir çözüm sunmaktadır.

LTS nasıl çalışır?

LTS, düz elektrik bağlantısına tamamen entegre bir arayüz özelliğine sahip, kablo bağlantılı bir üründür: donanım tezgah tablasına monte edilebilir ve herhangi ilave bir ayarlama gerektirmeden, anında çalışmaya başlar.

LTS en zorlu işleme ortamlarında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle talaş ve soğutma sıvısı girişine karşı dayanıklıdır ve şok veya titreşimlerden kaynaklanan yanlış tetiklemelerden korur. Entegre bir hava üfleme kiti gerekli olduğu zamanlarda talaşın etkin bir biçimde giderilmesini sağlar.

Sonraki adımlar

LTS’nin tam size göre olduğunu düşünüyorsanız, yerel satış temsilciniz ile iletişime geçin.