Gezinimi atla

FARO kollar için prob uçları

Renishaw kapsamlı prob ucu kataloğunu, FARO® kol problarında kullanıma özel prob uçları serisini kapsayacak biçimde daha da genişletmiştir.

FARO prob uçları

Bu prob uçları özellikle FARO taşınabilir kol CMM'lerde kullanım için tasarlanmıştır ve bir dizi farklı çapta mevcuttur. Ürün serisinin dayanıklı tasarımı ve üretiminde, yüksek kırılma dayanıklılığı olan, 5. derece zirkonya küreler kullanılır. Zirkonya sertlik ve aşınma özellikleri yakutunkine yakın olan oldukça sert bir seramik malzemedir. Yüzey özellikleri ile özellikle dökme demir parçalar üzerinde gerçekleştirilen yoğun tarama uygulamaları için ideal bir malzemedir.

Küreler yüksek mukavemetli tungsten karbürden yapılmış gövdeye, darbeye dayanıklı yapıştırıcı ile, tutturulur, ve gövde ile kol arasındaki bağlantının son derece sağlam ve neredeyse hasar almaz olduğunu garanti etmek için özel yapım teknikleri uygulanır.

Renishaw'un FARO prob uçları, hem 11/4-20 UN, hem de M6 dişli boyutlarında mevcuttur.

Aksesuar seçenekleri

FARO prob uçları serimizin dışında, Renishaw ayrıca farklı bir aksesuar seçenekleri serisi sağlamaktadır. Bunlar kapsamlı bir set, uzatmalar, vidalar ve adaptörlerin yanı sıra çeşitli ilave takımları içermektedir.

Serimizi keşfedin

Serimiz zirkonya küre ve farklı dişli boyutlarında tungsten karbür sivri uçlu probları ve çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi aksesuarı içerir. Daha fazla bilgi almak ve tüm seriyi görüntülemek için lütfen prob uçları ve aksesuar seçenekleri broşürüne bakınız.

Faro uygulama galerisi