Gezinimi atla

Equator™ mastar ile parça kontrol sistemi haberleri

Renishaw'un en son Mastar ile Parça Kontrol ürünleri haberleri, başarı hikayeleri ve teknik makaleler

En son makaleler

 • Renishaw’un Equator™ mastar ile parça kontrol sistemi için yeni akıllı proses kontrolü yazılımı

  Renishaw Equator™ esnek mastarı artık, CNC imalat proseslerindeki takım ofseti güncellemelerini tamamen otomatikleştirme fonksiyonu sağlayan, IPC (intelligent process control - akıllı proses kontrolü) yazılımı ile birlikte takdim edilmektedir. Geliştirilmiş hassas parça işleme özelliği, azalan ayarlama ve proses uyarlama süresi ve otomasyon sistemleri ile entegrasyon, kullanıcıların şimdi sahip olmayı bekleyecekleri ayrıcalıklardan bazılarıdır.

 • Replace manual gauges with new INTUO™ software for Equator™

  The Renishaw Equator™ flexible gauge is now offered with the new INTUOTM gauging software, combined with a range of industry standard Renishaw probes. INTUO simplifies and automates the gauging of a wide variety of parts, removing dependence on the skill of manual gauge users. Reducing gauging inconsistency reduces scrap, whilst ensuring parts that are out of tolerance are always identified.

 • Equator™ programlanabilir mastarları rulman işleme ve parça tasnifi için en üst seviyede otomasyon hücresinin oluşturulmasına yardım ederler.

  Conroe, Teksas, ABD - Conroe Machine firması çoğu tezgah atölyesinin sadece yapmayı hayal edeceği bir şeyi yapıyor - "kendi kendini kontrol eden" bir proses ile çalışan insansız hücrede gece gündüz bir dizi sert parçayı tornadan geçiriyor.

 • "Equator'u kullanmaya başladığımızdan beri bir tane kusurlu parça yapmadık ve parça üretme masrafını %27 oranında azalttık."

  Bir firmanın ürettiği ürünlerin kalitesi ve bu kalitenin güvencesini vermesi, başarılı biçimde sözleşmeler kazanmasını sağlayan tüm fark anlamına gelebilir. Bu kalitenin sürekliliğinin sağlanması tekrar iş alma şansını da belirgin ölçüde arttırır. Dunstable, Bedfordshire, İngiltere'de yerleşik bir hassas mühendislik firması olan High-Tech Engineering, daima ürettiği parçaların kaliteli olmasına odaklanmıştır.

 • Flexible gauging just got faster

  Shop floor process control with Equator now includes NEW ultra-fast touch trigger probing, easy-to-use feature-based offsetting and updated EZ-IO automation software. Manufacturers using the Renishaw Equator™ flexible gauge now have even more options for inspecting parts right where they are being made – on the shop floor, in the toughest of conditions. With the new TP20 touch trigger probe kit, Feature Compare and updated EZ-IO software, flexible gauging is now ultra-fast, simpler to setup

Tüm makaleler