Gezinimi atla

En son yenilikler

QUANTiC artımsal kurulumu kolay dijital enkoder serisi

QUANTiC enkoder sistemi, yüksek performanslı, süper kompakt, dijital hepsi bir arada artımsal bir açık optik enkoder serisi yaratmak için, Renishaw'un filtreleme optikleri ve enterpolasyon teknolojisini entegre eder. Olağanüstü genişlikteki kurulum ve çalışma toleranslarının yanı sıra yerleşik kurulumları ve kalibrasyon fonksiyonları ile QUANTiC enkoderleri kolay kurulumludur. Daha detaylı teşhis bilgilerine, kurulum veya yerinde teşhis ve arıza bulma işlemleri sırasında, İleri Teşhis Aracı ADTi-100 ve ADT View yazılımı kullanılarak erişilebilir.

QUANTiC enkoderler hakkında daha fazlasını öğrenin.

Web sitesi: QUANTiC™ okuma kafası

RESOLUTE FS (Fonksiyonel Güvenlik)

RESOLUTE FS, aşağıdaki fonksiyonel güvenlik standartlarına göre belgelendirilmiş, bir gerçek mutlak açık optik enkoder sistemidir:

 

ISO 13849:2015 PLd

IEC 61508:2010 SIL2

IEC 61800-5-2:2007 SIL2

 

Güvenlik Sınırlı Hız (SLS) gibi, belirli tezgah güvenlik fonksiyonları, enkoder geri bildiriminin fonksiyonel olarak güvenli olmasını gerektirirler. Hali hazırda bu uygulamalarda kullanılmak için sınıflandırılmış bir enkoder sisteminden faydalanılması, tezgah belgelendirme işlemini önemli ölçüde kolaylaştırabilir. Bu ileri tezgah güvenlik fonksiyonlarının kullanılması, tezgah üreticilerinin ayarlama ve tezgahların atıl kalma sürelerini azaltan daha yüksek fonksiyonelliğe sahip, daha güvenli tezgahlar yapmasına imkan verir.


RESOLUTE FS serisi hakkında daha fazlasını öğrenin.

RESOLUTE™ FS DRIVE-CLiQ RESA

VIONiC™ artımsal süper kompakt enkoder serisi, doğrudan okuma kafasından gelen dijital çıktılar

VIONiC serisi Renishaw'un çok sayıda lineer ve dairesel cetvel seçenekleri ile sunduğu, ultra yüksek hassasiyetli, hepsi bir arada dijital artımsal enkoderidir. VIONiC, okuma kafasının içerisinde Renishaw'un pazarda kanıtlanmış filtreleme optikleri ve gelişmiş enterpolasyonu birleştirerek, genellikle ±15 nm'den düşük Küçük Sayılara Bölme Hatası (SDE) ve 2,5 nm'ye varan çözünürlükler sağlar.

Yol gösterici otomatik kalibrasyon modu ile tasarlanan VIONiC okuma kafalarının kurulumu kolaydır. Kurulum sırasında veya sahada teşhis için gerçek zamanlı enkoder verileri geri bildirimi sağlayan opsiyonel bir İleri Teşhis Aracı (ADTi - 100) mevcuttur.

VIONiC serisi hakkında daha fazlasını öğrenin.

VIONiC enkoder serisi

ATOM™ artımsal minyatür 20 µm ve 40 µm enkoder sistemleri

ATOM Renishaw'un minyatür temassız optik artımsal lineer ve dairesel enkoder sistemidir. Yenilikçi tasarımı, minyatürleştirme ile modern sinyal kararlılığı, toza karşı dayanıklılık ve güvenilirliği birleştirir. Bu kombinasyon pazarda benzersiz olup, minyatür enkoderlerin performansı ve güvenilirliğinde önemli bir gelişmeyi temsil etmektedir.

ATOM sistemleri, sinyal bütünlüğü göstergesi için entegre LED ile basit bir kuruluma sahiptir.

Yüksek performanslı Ti, Ri ve kompakt PCB ACi arayüzü dahil olmak üzere, bir dizi arayüz mevcuttur.

ATOM serisi hakkında daha fazlasını öğrenin.

Web sitesi: ATOM okuma kafası