Gezinimi atla

Akıllı telefonlar için akıllı uygulamalar - takım tezgahı prob teknolojisi parmaklarınızın ucunda

Mobil teknoloji - akıllı telefonlar ve tabletler - ve onlarla ilgili uygulamaların kullanımı günlük hayatın bir parçası olarak iyice yerleşmiştir. Renishaw takım tezgahı prob ile ölçüm donanımları kullanıcılarına çok sayıda çalışma ortamında nasıl yardımcı olabileceğini fark ederek, bir dizi akıllı telefon uygulaması geliştirmiştir.

GoProbe uygulaması

GoProbe en yeni Renishaw makro-tabanlı yazılım paketleri içerisine yerleştirilmiş bir etkinleştirme teknolojisidir. Bu teknoloji, ilgili eğitim malzemeleri ve kullanıcı referans takımları ile birlikte, Renishaw takım tezgahı problarının ve takım ölçme problarının kullanımını sadeleştirmek için tasarlanmıştır. GoProbe uygulamasının basitliğinin anahtarı sadece tek satırlık bir komut içeren ve tezgah kodları ve programlama teknikleri konularında kapsamlı bilgi sahibi olma gereksinimini ortadan kaldıran programlama formatıdır.

GoProbe uygulaması kullanıcıların sadece bir kaç hızlı tıklama ile bu tek satırlık komutu oluşturmalarına imkan verir. Böylelikle gösterilen menüden gerekli programı seçmeleri ve bir dizi veri giriş alanını doldurmaları yeterlidir. Komut uygulama tarafından oluşturulur ve CNC takım tezgahı kontrolörüne girilmeye hazır biçimde ekranda gösterilir. Gerekli olduğu durumlarda, animasyon, yardımcı görüntüler ve ilgili metinler şeklinde daha fazla destek mevcuttur.

En yeni NC4 dahil olmak üzere iş mili probları ve takım ölçme problarını destekleyen uygulama, yeni ve deneyimsiz kullanıcıların bile temel prob ile ölçme ve takım ölçme programlarının programlanmasını hızlıca kavramalarına imkan verir.

Uygulamanın bir kez kurulumu bir dizi takım tezgahı konfigürasyonu ve kontrol tipi için kod oluşumunu destekler ve kolaylıkla desteklenen herhangi bir dile geçirilebilir.

Trigger Logic™ uygulaması

Renishaw takım tezgahı probları, belirli bir uygulama için konfigüre edilebilmelerine imkan veren, isteğe göre düzenlenebilen ayarlar ile tedarik edilirler. Bu isteğe göre düzenleme tekniği Trigger Logic™ olarak bilinir.

Trigger Logic uygulaması kullanıcılara Renishaw prob ayarlarını, klasik yazılı talimatları izleyerek gerçekleştirilenden, daha hızlı ve daha kolay biçimde düzenlemeleri için sadeleştirilmiş bir metot sağlar. Entegre edilmiş çizimler ve videolar serisi, daha fazla bilginin gerektiği durumlarda, konfigürasyon prosesini net biçimde açıklar.

Takım ölçme probları dahil hem optik, hem de radyo problar için uygun olan uygulama ayrıca Renishaw'un piyasaya sunduğu kombine radyo arayüzü ve alıcı üniteleri ile birlikte radyo problarını edinmek ve onları eşleştirmek için de kullanılabilir.

NC4 uygulaması

NC4 temassız takım ölçme probu dikey ve yatay işleme merkezlerinin ve çok amaçlı tezgahların tüm boyutlarında ve köprü tipi işleme merkezlerinde yüksek hassasiyetli, yüksek hızlı, temassız takım ölçümü ve kırık takım tespiti sağlar.

NC4 uygulaması, NC4 serisini konfigüre etme ve destekleme işlemlerini sadeleştirir. Bu uygulama ile mühendisler, bakım ve sorun giderme işlemleri için parmaklarının ucunda tek bir referans noktasına sahip olurlar.

Uygulama aşağıdaki işlevleri sağlar; NC4 sistemini konfigüre etmeleri için kurulum mühendislerine yardımcı olacak talimatlar, yaygın bakım işlemlerini açıkça anlatan animasyonlar ve sorun giderme prosedürlerini adım adım gösteren net talimatlar.

Renishaw mobil uygulamaları dünya çapında mevcut olup, 15'in üzerinde dilde destek sağlar ve App Store® ve Google Play üzerinden (iOS ve Android™ için) ücretsiz olarak temin edilirler.

Renishaw mobil uygulamaları dünya çapında mevcut olup, 15'in üzerinde dilde destek sağlar ve App Store® ve Google Play üzerinden (iOS ve Android™ için) ücretsiz olarak temin edilirler.Apple and the Apple logo are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. App Store is a service mark of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.

Google Play ve Google Play logosu Google LLC kuruluşunun ticari markalarıdır.
Renishaw uygulamaları Çin'de Baidu ve Tencent üzerinden mevcuttur.

Karşıdan Yüklemeler

Renishaw ve ürünleri hakkında daha fazla görsele, videoya, firma biyografilerine veya bilgiye ulaşmak için Medya Dağıtım Merkezimizi ziyaret ediniz.