Gezinimi atla

ACR3

ACR3, probları yeniden tanımlamaya gerek kalmadan, otomatik olarak değiştirmek için pasif bir yol sunmaktadır.

ACR3

ACR3, probları ve uzatmaları PH10M PLUS ve PH10MQ PLUS motorize açı ayarlı kafalara takmak için, Renishaw'un benzersiz otomatik bağlama konnektörünü kullanır. Renishaw ve diğer metroloji tedarikçilerinin ürettiği bazı sensörleri desteklemektedir.

Her ne kadar ACR3 dört portlu bir ünite olsa da, iki ünite birleştirilebilir, böylelikle bir magazinde sekiz tane farklı prob veya uzatma depolanabilir - ki bu da birçok ölçüm işlemi için yeterlidir.

Pasif bir mekanizma, güvenli ve tam otomatik sensör değişimi için, otomatik bağlamayı kilitler ve açar. CMM'in hareketleri değiştirme prosesini yürütmek için kullanılır, bu da ilave bir motor veya kontrol gerekmediği anlamına gelmektedir.

ACR3, Renishaw'un MRS modüler istasyon sisteminin bir parçasıdır. Bir ACR3 ünitesi SP25M tarama probu için bir FCR25 modül değiştirme magazini veya SP600M tarama probu için SCP600 prob ucu değiştirme portları ile birleştirilebilir.

Uzatılmış garanti

Yeni CMM ürünlerinizin garantisini satın aldıktan sonraki ilk 3 ay içerisinde 3-yıl garantiye uzatabilirsiniz. Satıcınızla temasa geçin.