Gezinimi atla

Raman spektroskopisi

Hiç aralık vermeden kalite ve performansa odaklanarak, yeniliğin öncüsü olan bir dizi Raman cihazı ve teknolojisi geliştiriyor ve sunuyoruz.

Dünya çapındaki bilim adamlarının ve mühendislerin güvendiği araştırma sınıfı sistemlerimiz mümkün olan en kısa sürede en iyi kimyasal verileri eksiksiz biçimde sağlar.

Bizimle iletişime geçin

Hassasiyetle tasarlanmış Raman spektroskopisi sistemleri hızlı ve hassas verilere ihtiyaç duyan uzmanlara yöneliktir.

inVia Qontor

Ürünlerimiz

Mikroskoplar, tezgah üstü analizörler ve kombine sistemleri içeren çok çeşitli Raman spektroskopisi cihazları üretiyoruz. Ürünlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenin

Seriyi keşfedin

Raman eczacılık ürünleri

Raman uygulamaları

Raman spektroskopisi çok geniş sayıda malzeme ve sistemlerin analizinde başarı ile uygulanmaktadır. Uygulama alanlarımız ve ihtiyaçlarınıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Uygulamaları keşfedin

inVia Raman Connect

Raman Connect

Raman spektroskopisinin olanaklarını keşfetmenize ve bu teknolojinin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmenize fırsat tanıyacak en son haberler, özelliklerle ilgili makaleler, videolar, sunumlar ve orijinal fikirlerden seçmeleri keşfedin.

Raman’ı keşfedin

Tıraş kreminin Raman görüntüsü

Anahtar teknolojiler

Araştırma ve geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Spektroskopi ürünlerimiz pek çok patentli yenilikleri bünyesinde bulundurmaktadır. Raman sistemlerimizde kullanılan ana teknolojileri keşfedin.

Teknolojileri keşfedin

Renishaw tarafından üretilen Raman

Biz metroloji, karmaşık hareket kontrolü, medikal sektörü, spektroskopi ve aditif imalat alanlarında uzmanız. Teknolojilerimiz ve ürünlerimizin, Raman ürünlerimizin tasarımı, test edilmesi ve üretimi sırasında nasıl kullanıldığını görün. Bunun, en yüksek seviyelerde performans ve hassasiyet elde etmemize nasıl yardımcı olduğunu anlayın.

Destek, eğitim ve kaynaklar

Raman analizi ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun, teknik personel ve mühendislerden oluşan ekibimiz, size ürün, teknik ve uygulama desteği ve uzman tavsiyesi sağlamak amacıyla hazır bulunmaktadır.

Raman yazılımı eğitimi

Eğitim

Raman sisteminizin tam potansiyelini görün ve sunduğumuz eğitim seçeneklerini kullanarak sisteminizin tüm özelliklerinden faydalanın.

Daha fazla bilgi

Raman servisi ve kurulum

Servis ve kurulum

Servis ekibimiz cihazınızın başlangıçtan itibaren optimum performans göstermesini sağlamak için sisteminizi kuracak ve test edecektir.

Daha fazla bilgi

Raman uygulama desteği

Uygulama desteği

Uzmanlardan oluşan ekibimiz sadece Raman ürünleri ile çalışırlar ve Raman cihazınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmaya hazırdırlar.

Daha fazla bilgi

Raman broşür örneği

Bilgi kaynakları

Çok sayıdaki ürünümüzü ve indirilebilecek uygulama ve teknik bilgileri keşfedin.

Daha fazla bilgi

Raman çevrim içi gösterimleri

Çevrim içi gösterimler

Evinizin veya ofisinizin rahatlığında Raman sistemlerimizi çalışırken görün. Daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi

inVia Qontor

En son haberleri alın

Doğrudan posta kutunuza gelen e-postalar ile en son yeniliklerimiz, haberlerimiz, uygulamalarımız ve piyasaya çıkan ürünlerimiz hakkındaki güncel gelişmelerden haberdar olun.

Üye olun

Daha fazlasını öğrenmek istiyor musunuz?

Yerel temsilciniz sorularınız konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Onlarla bir form doldurarak veya bir e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin