Gezinimi atla

Renishaw Türkiye Hizmetleri hk.- Yaşanılan bu zor günlerde sizlere destek vermeye devam etmekteyiz.

Renishaw olarak müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini son derece önemsemekteyiz. Bu sebeple coronavirus COVID-19'ın yayılmasını önleyecek her türlü önlemi destekliyor ve her bir bireyin riskini minimumda tutmak için birçok tedbirin uygulanmasını sağlıyoruz. Bunun yanısıra, iş operasyonlarımızın devam etmesi için de aksyion almaktayız.

COVID-19'a karşı küresel çabaları desteklemek için üretim yeteneklerimizi kullanıyoruz:

Renishaw, sipariş talebinizi yerine getirmeye devam etmek için standart üretim gereksinimlerimizi sürdürmenin yanı sıra ekstra ventilatör üretimi talebine hızlı bir şekilde tepki vermemizi sağlayan yüksek teknoloji ve esnek entegre üretim tedarik zincirine sahip olmaktan gurur duymaktadır. Renishaw global olarak tıbbi tedarik zincirlerini desteklemek için Raman spektroskopisi analiz araçlarına kadar ürün ve teknolojik bilgi birikimini kullanmaktadır. Ventilatör komponenti üretimi ile ilgili daha fazla bilgi için.

Satış ve servis desteği:

Her zaman olduğu gibi, sorularınız ve taleplerinizle ilgili olarak çalışanlarımıza telefon ve e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Sipariş sürecimizin devam ettiği gibi tamir, değişim, kalibrasyon gibi servis hizmetlerimiz de devam etmektedir.

Online görüşmeler ve online eğitimler:

Online görüşme ve online eğitim taleplerinizi bize her zaman iletebilirsiniz. Talepleriniz dikkate alınacak ve değerlendirilecektir. Online eğitimler ve programlama hizmetleri Microsoft Teams video konferansı üzerinden mümkün olabilecektir. Daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kurulum ve servis hizmetleri:

Kurulum ve servis hizmetlerimiz ayrıca devam etmektedir. Taleplerinizi, COVID-19 tedbirleriyle uyumlu olacak şekilde değerlendirmeye açığız. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişler ve teslimatlar:

Şu anda ürün gereksinimlerinizi normal hizmet seviyelerinde sunmaya devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Ekstra stok oluşturma ve online ekstra depolama siteleri programımız, hem yerinde hem de yolda olanlarla stok büyük ölçüde tamamlanmıştır. Bu nedenle, şimdi bu özelliği gerektiği gibi kullanabilecek bir konumdayız. Önceki bilgilendirmelerimizde belirttiğimiz gibi , tedarik rotanızı değiştirmemiz gerekiyorsa, teslimatlarınızda sevkiyat öncesinde size iletilecektir. Şu anda, bu tesis sadece yedek olarak mevcuttur ve sadece gerektiğinde kullanılacaktır. Sizinle gerekli iletişim kurulacak olup, sonrasında alternatif yerlerden gönderilere başlayacağız.

EMEA genelinde işe aşamalı dönüşün desteklenmesi:

Virüs enfeksiyonunun zirve noktasını atlatmasından sonra birçok pazarın yavaş yavaş yerel kısıtlamaları hafifletmesiyle, bazılarınız işe geri dönmeye başlıyor. Bunun, üretimin yeniden başlatılmasını ve optimize edilmesini zorlaştırabileceğinin farkındayız ve Renishaw, bu süreçte size yardımcı olacak destek ve önerileri sunuyor. Mevcut Renishaw teknolojiniz genellikle üretkenliğe geri dönüşü sağlarken, aynı zamanda üretim ortamındaki yüksek yoğunluklu insan gereksinimini azaltır. Donanımınız için güncellemeler ve yenilikler mevcut olabilir. Bu veya başka bir konuda tavsiye için lütfen bölgenizdeki Renishaw ofisine başvurun.

Hizmetlerimizle ilgili güncellemelerimiz olması durumunda sizlerle iletişimde olmaya devam edeceğiz. Herhangi bir sorunuz olması halinde bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizler için çalışmaya devam etmektedir.