Gezinimi atla

Uzaysal lazer ölçümü

En zorlu ortamlarda bile yüksek performanslı harita çıkarma, arazi ölçme, pozisyonlandırma ve ölçüm için birinci sınıf lazer sistemleri ve sensörleri.

Renishaw'un yüksek hızlı lazer ölçüm ve arazi ölçme sistemleri, hız, hassasiyet ve güvenliğin önemli olduğu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

En zorlu ortamlarda lazer ölçümü

Maden ve taş ocağı tarama, tekneye-monteli akarsu yatağı taramakaradan yürütülen harita çıkarma uygulamaları ve deniz içi dinamik pozisyonlandırma amaçlı kullanılan lazer sistemlerimiz uzun yıllardır bu alanlar ile yaptığımız yakın çalışmalar sayesinde gelişmiş ve güvenilirlikleri ve kullanım kolaylıkları nedeniyle yaygın bir şekilde benimsenmiştir.

Ekonomik hidrografik incelemeler için Merlin ışıklı radar sensörünü sizinle tanıştırıyoruz

Deniz içi ölçümler için kullanılan bu benzersiz tekne tabanlı ışıklı radar sensörünün düşük maliyetle ürününüzü ve verdiğiniz hizmeti nasıl çarpıcı bir şekilde geliştirebileceğini öğrenmek için yeni Merlin animasyonumuzu izleyin. Sonuç olarak, ayrıca mürettebat ve teknelerin tehlikeli bölgelerde geçirdikleri zamanı azaltabilecek ve proje süreçlerinizi hızlandırabileceksiniz.

Maden ve taş ocağı arazi ölçüm sistemleri

Renishaw'un madencilik ve taş ocakçılığı endüstrisinde kullanılan lazer tarama cihazları verimliliği en üst seviyeye çıkarırken, operatörlerin daha önce erişilmesi mümkün olmayan alanları ölçmelerine ve gelecek projeleri güvenle planlamalarına imkan veren lazer teknolojilerine öncülük etmiştir.

İyi bilinen ve yaygın biçimde benimsenen sistemlerimiz Quarryman, Boretrak, C-ALSVoid Scanner ve Dynascan'i içermektedir.

Deniz içi ölçüm için tekne tabanlı ışıklı radar

Merlin, özellikle ölçüm teknelerinizin mevcut hidrografik ekipmanı ile entegre olması amacıyla tasarlanmış, Renishaw'un yeni harita çıkarma ürünüdür.

Su hattının üstündeki ve altındaki ortamın eş zamanlı olarak hassas 360°'lik veri setlerini oluşturmak amacıyla, Merlin'in su üstündeki verilerini su altındaki sensörleriniz ile senkronize etmenize imkan verir.

Açık deniz teknelerinin pozisyonlandırılması

Fanbeam dayanıklılığı, ağır koşullardaki yüksek performansı ve dinamik pozisyonlandırma operatörlerine (DPOleri) sağladığı kullanım kolaylığı nedeniyle, 20 yıldan uzun süredir piyasaya öncülük etmiştir.

Arıza sürelerini en aza indirmek için her biri yedek parçalar ve değiştirme üniteleri ile stoklarını doldurmuş olan geniş global servis merkezleri ağımızda Renishaw tarafından eğitilmiş deneyimli teknisyenler çalışmaktadır.

Sistem entegrasyonu için lazer sensörler

OEM'ler için uygun olan lazer modülleri serimiz, uzun ve kısa menzilli son derece hassas mesafe ve bulunma bilgisi sağlamak için, atımlı uçuş süresi teknolojisini kullanmaktadır.

Renishaw uzmanları çeşitli sektörlere benzersiz çözümler sunmak amacıyla sistem entegre ediciler ile birlikte çalışmaktadır. Lazer modüllerimiz trafik, güvenlik ve askeri uygulamalarda yaygın biçimde kullanılmaktadır.