Gezinimi atla

Servis ve destek

Renishaw, 35 ülkede 70'ten fazla ofis ile, global bir servis ve destek ağına sahiptir.

Yanınızdaki müşteri desteği

Renishaw, müşterilerinin satın aldıkları ürüne güvenmelerini ve içlerinin rahat olmasını sağlayan, bir dizi servis ve destek seçenekleri sunmaktadır.

Renishaw, dünyanın her yerinde bulunan pek çok destek ofisi ile, global bir firmadır. İngiltere dışında yaşıyorsanız ve ürün servisi veya desteği arayışında iseniz, yerel ofisiniz ile ilgili iletişim bilgilerini bulmak için lütfen buraya bakınız.

Ürününüz ile ilgili teknik bir sorunuz varsa, lütfen teknik destek sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

İngiltere'de yaşıyorsanız ve herhangi bir Renishaw ürününüz ile ilgili probleminiz varsa, 01453 524111 numaralı telefondan veya uksalessupport@renishaw.com adresi üzerinden İngiltere Satış ve Destek ekibimiz ile iletişime geçiniz. Daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan ilgili ürün hattına tıklayabilirsiniz.

Renishaw'un dünya çapındaki servis ağı

Renishaw dünya çapında bir servis ve destek ağına sahiptir. Dünya genelindeki 4,000'in üzerinde çalışanımız, 35'den fazla ülkede sahip olduğumuz 70'in üzerindeki ofisimiz aracılığıyla, müşterilerimize her nerede olurlarsa olsunlar, mükemmel bir servis sunabiliyoruz.

Yerel Renishaw ofisiniz veya bayinizin iletişim bilgilerini bulmak için lütfen dünya çapındaki ofisler sayfalarımıza bakınız. Personelimiz, Renishaw ekipmanları hakkındaki her türlü sorunuzu cevaplamaktan, her zaman memnuniyet duyacaktır.

Veya ürün destek sitelerimize göz atın