Gezinimi atla

Renishaw'un servis seçenekleri

Renishaw müşterilerine bir dizi ürün servisi çözümü, tekrar kalibrasyon servisi ve upgrade teklifleri sunmaktadır.

Ürün servisi

Renishaw, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlanmış, bir dizi servis çözümü geliştirmiştir. Tezgahın sürekli çalışmasının sağlanması için, uygun olan durumlarda test, onarım ve raporlama paketleri ile birlikte, genellikle ürün değişimleri mevcuttur. Renishaw bu servisleri duruma göre sunmaktadır. Ayrıca atölyelerinden herhangi birinde Renishaw ürünleri olan müşteriler için, bir dizi servis sözleşmesi de mevcuttur.

Tekrar kalibrasyon

Renishaw kalite sistemlerinin ve bakım programlarının gerekliliklerini karşılamak için, ürün testleri, kalibrasyon ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.

Upgrade seçenekleri

Renishaw, pratikte mümkün olduğu sürece, müşterilerine ürünleri için tam destek sunmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin bizim sistemlerimiz için kullandıkları uygulamalar genellikle orijinal gerekliliklerinin ötesine geçmektedir. Renishaw, ürünlerini tamamlamak ve müşterilerinin en yeni teknolojilerden faydalanmalarına ve optimum verimlilik elde etmelerine imkan vermek amacıyla, pek çok ürün serisinde upgrade paketleri sunmaktadır.

Servis, tekrar kalibrasyon veya upgrade konularında bizimle iletişime geçin

Servis veya tekrar kalibrasyon hizmeti ayarlamak veya olası upgrade paketleri hakkında bilgi almak için, lütfen yerel ofisiniz ile iletişime geçiniz.