Gezinimi atla

Renishaw haberleri

Renishaw'un en son firma ve ürün haberleri  

 • Renishaw EMO 2015'te ölçüm hızı, erişebilirlik ve basitliğe odaklanıyor

  EMO Milan 2015 logo Hassas parça mühendisliği teknolojileri alanında bir dünya lideri olan Renishaw, kapsamlı metroloji ve aditif üretim ekipmanlarını, İtalya'nın Milan şehrinde 5 - 10 Ekim 2015 tarihlerinde düzenlenecek EMO 2015'te piyasaya sunacak.

 • Yeni yazılım QC20-W ballbarın zaman esaslı veri toplama becerisini arttırmaktadır

  Ballbar Trace software Renishaw Ballbar Trace yazılımını EMO 2015 kapsamında tanıtacak: CNC takım tezgahlarının pozisyonlandırma performanslarını doğrulamak için kullanılan, firmanın QC20-W ballbarı için yeni bir zaman esaslı veri toplama yazılımı paketi. Yeni yazılım mevcut QC20-W kullanıcıları için ücretsiz olup, statik izleme ve ISO 10791-6 için veri toplamayı da içeren, pek çok yeni aplikasyonun kullanılmasını sağlar ve ayrıca sistem için test ayarlama sürelerini azaltır.

 • XL-80 lazer fonksiyonları diyagonal testleri gerçekleştirecek biçimde geliştirildi

  Diagonal measurement plate Renishaw Lineer diyagonal ölçüm kitini EMO 2015’te piyasaya sunuyor. Lazer diyagonal testleri, B5.54 ve ISO 230-6 standartlarına göre diyagonal pozisyonlandırma ve geri dönüş hatalarını ölçmek için kullanılabilir.

 • Renishaw, kalibrasyon sistemleri için yeni CARTO yazılımı çözümünü piyasaya sürmektedir

  CARTO Capture screenshot Renishaw EMO 2015 kapsamında Renishaw kalibrasyon sistemleri için yeni bir ücretsiz yazılım paketini piyasaya sürmektedir. Paket, veri toplama ve XL-80 lazer interferometre sistemi için analiz yapma imkanını sunan, Topla ve İncele fonksiyonlarını içermektedir. CARTO 1.1 sürümü, tuşa basma, pozisyonlama ve uzaktan tetikleme (TPin) seçenekleri ile, lineer, açısal ve doğrusallık ölçümlerini desteklemektedir. CARTO, kullanıcı için verileri otomatik olarak depolayan ve düzenleyen, işlemleri sadeleşti

 • Renishaw REVO® çok sensörlü sistem için tasarlanan yeni temassız kameralı ölçüm probunu piyasaya sürüyor

  REVO-2_RVP_VM10 Renishaw, koordinat ölçüm tezgahlarında (CMM'ler) REVO 5-eksenli ölçüm sistemleri ile kullanılmak için, yeni bir kameralı ölçüm probunun (RVP) piyasaya sürüleceğini duyurmaktan memnuniyet duymaktadır. RVP, REVO sisteminin mevcut temasla tetikleme, yüksek hızlı temaslı tarama ve yüzey finiş ölçümü becerilerine, temassız ölçüm fonksiyonunu ekleyerek, REVO'nun çok sensörlü kapasitesini arttırmaktadır.

Haber güncellemeleri için kayıt olun

 

Medya iletişim noktası

Chris Pockett
İletişim Birimi Müdürü
Tel: +44 1453 524133

Kategorilerine göre haberler